Aktualnie nie ma żadnych wolnych lokali na wynajem.

___________________

Posiadamy wolne powierzchnie do wynajęcia. Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres e-mail: m.baranowska@finarto.com lub pod numer telefonu 538 615 304.

____________________

Jesteśmy zainteresowani wynajmem małych (5-12 m2) powierzchni w ciągach komunikacyjnych na działalność uzupełniającą podstawową ofertę Centrum.

Szczególnie interesują nas operatorzy telefonii komórkowych, sprzedawcy słodyczy, gadżetów. Interesują nas także osoby, których działalność mogłaby odbywać się na zewnątrz w sposób stały lub okazjonalny i byłaby spójna z ofertą CK. Jak każdy zarządca centrum handlowego liczymy się także z pewną rotacją na wynajętych powierzchniach. W związku z tym tworzymy listę rezerwową i uzupełniającą Najemców. W tym przypadku branże powinny być zbieżne z pierwotną komercjalizacją. Decyzje będą podejmowane po wnikliwej analizie możliwości i oferty potencjalnego zainteresowanego.

Nowoczesna reklama Twojej Firmy w sieci ekranów wielkoformatowych

  • reklama na czterech ekranach wielkoformatowych w największym centrum w okolicy,
  • ekrany wysokiej jakości, widoczne niemalże z każdego miejsca w budynku
  • produkcja profesjonalnych spotów reklamowych,
  • ponad 1800 wyświetleń Twojej reklamy miesięcznie.

Więcej informacji na stronie www.admotion.pl.

Reklama na bilbordach

 images/y455i4W2u080M1z3634511o763c927x1.jpg?

Informujemy wszystkich zainteresowanych, iż istnieje możliwość wydzierżawienia zewnętrznych bilbordów znajdujących się na elewacji Centrum Handlowego Kaszuby. Są to bilbordy podświetlane o wymiarach 520 x 243 cm.

Wszelkich informacji mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu 538 615 304 lub mailowo m.baranowska@finarto.com

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ