Plan centrum - Kantor Promes

WWW: www.kantor-promes.pl
Tel: 58 672 70 70

Promes to kantor Wejherowo to firma z bogatą tradycją i historią. Na rynku działamy od 1989 roku, a w tym czasie zdążyliśmy zaskarbić sobie duże zaufanie Klientów, zdobywając przy tym wielkie doświadczenie i wiedzę praktyczną z zakresu prowadzonej działalności. Nasz kantor Wejherowo działa na podstawie zezwolenia dewizowego wydanego przez Narodowy Bank Polski, dlatego możemy zaświadczyć o naszej kompetencji i rzetelności.

Kantor Wejherowo "Promes realizuje zakup i sprzedaż walut dla osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Zapewniamy Państwu wysoki stopień dyskrecji i bezpieczeństwa oddając do dyspozycji Klientów specjalne pomieszczenia kasowe. Nasz kantor Wejherowo oferuje przy tym najlepsze konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji. Działamy sprawnie i rzetelnie, na bieżąco aktualizując kursy, zależne od aktualnej sytuacji na rynkach walutowych.

Kantor Wejherowo Promes gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Nasz wykwalifikowany personel zapewni szybką i jednocześnie profesjonalną obsługę. Świadectwem naszej kompetencji, uczciwości i zaangażowania może być tak długa obecność na zmieniającym się przez te wszystkie lata rynku. Zapraszamy!

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ